Proponujemy Państwu przeżycie niezwykłej przygody, które gwarantuje gra miejska "Zaginione miasto - spirale czasu". Intrygująca fabuła, łącząca detektywistyczne zagadki z domieszką mistycyzmu i walory edukacyjne, jest świetną propozycją dla młodzieży szkolnej, dorosłych i całych rodzin (dzieci ze szkół podstawowych muszą mieć zapewniona opiekę dorosłych - po jednej osobie na 4-5 osobowe zespoły). Dla zachęty umieszczamy fragment scenariusza:

Księga trafiła do rąk młodego chłopca Krzysztofa Lasockiego i stała się rzecz niezwykle tajemnicza. Kiedy ją otworzył, puste kartki zaczęły się wypełniać, litery układały się              w wyrazy, wyrazy w zdania, zdania w historię - historię  Zaginionego Miasta. Chłopiec czytał, czytał i powoli rozpływał się w nicość, gdzie jest teraz i co stanie się           z nami...? Pomocy!!!!!!

Jestem w ceglanym budynku przypominającym zamek, nie czuję rąk, twarzy, nie wiem, czy żyję, czy nie. Coś się stało... Przede mną rozrzucone fragmenty Księgi i napis: “Droga      do odnalezienia kluczy miasta wiedzie przez miejsca i ludzi. Osoba, która się tu pojawi, pomoże połączyć przeszłość z przyszłością. W liście na stole znajdzie pomocne wskazówki ...”.

Uczestnicy otrzymują komplet matariałów (scenariusz, karty do gry).

Czas trwania ok. 60 min. Koszt udziału w zajęciach: 5 zł/os.

Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w grze z kilkudnwym wyprzedzeniem ze względu na konieczność zorganizowania grupy instruktorów.