Co roku organizujemy koncerty plenerowe, jarmarki, pikniki i seanse kina letniego. Szczególną popularnością cieszą się koncerty w wykonaniu najwybitniejszych artystów scen polskich – przyjaciół Zbigniewa Zamachowskiego.

Jubileuszową 5. edycję naszych koncertów uświetniły dwie piękne Panie - Natalia Kukulska, która wystąpiła wraz ze swoim zespołem, oraz Monika Zamachowska, która koncert poprowadziała. Zbigniew Zamachowski zaśpiewał razem z Natalią piosenkę "Daj mi tę noc". To ci dopiero niespodzianka...

koncert 1.jpg           k.jpg

24 sierpnia 2013 roku gościem Zbigniewa Zamachowskiego był Stanisław Soyka. Dzięki blisko dwugodzinnemu koncertowi przezyliśmy wieczór pełen magii, poezji i niebanalnych wzruszeń.

DSC_8396.jpg       DSC_8354.jpg

Rok 2012 to nie lada gratka dla fanów Gregorza Turnaua. ...

DSC_8696.JPGDSC_8667.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przebojem lata 2011 był „Zamach na MoCarta” – przedstawienie przeniesione z Teatru Syrena w Warszawie, w którym zagrali: Wojciech Malajkat, Zbigniew Zamachowski i Grupa MoCarta.

 

z n m 1.jpg

z n m 2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W 2010 roku rekordy popularności bił spektakl „Zimny żal, czyli piosenki z kabaretu Starszych Panów” w wykonaniu Magdy Umer, Piotra Machalicy i Zbigniewa Zamachowskiego.

 

k s p 2.jpg

k s p 1.jpg